• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Брикети паливні з лушпиння соняшника

Оголошено тендер

76 500.00 UAH
Номер: defb335a162d4ad98fb13e20043ce13a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-25-014359-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ІВАНЕ-ПУСТЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Замовник: ІВАНЕ-ПУСТЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 76 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Брикети паливні з лушпиння соняшника
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами та доповненнями)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 25.11.2024 14:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума76 500.00 UAH