-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Брикети паливні з лушпиння соняшника
Тендер Prozorro UA-2024-11-25-012757-a
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами та доповненнями)
Завершена
76 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 382.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 382.50 UAH
Номер:
4c8198ccdeda46be8670cc4363f148da
Внутрішній номер закупівлі:
23386040
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-25-012757-a
Замовник:
ІВАНЕ-ПУСТЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04395403
-
Адреса:
48748, Україна, Тернопільська область, Чортківський район, с.Іване-Пусте, вул. Шевченка Т.Г., будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Николаїшин +380977618307 iv_puste@ukr.net http://ivanepustenska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
76 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2024 15:01 - 30.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2024 15:01 - 03.12.2024 14:39
Період кваліфікації:
03.12.2024 14:39 - 04.12.2024 14:56
Період завантаження договору:
10.12.2024 00:00 - 20.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴76 500.00 Брикети паливні з лушпиння соняшника