-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
«Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09110000-3 - Тверде паливо (Вугілля кам’яне, напівбрикет торф’яний, брикет вугільний)»
Тендер Prozorro UA-2024-11-22-014119-a
Завершена
916 573.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 582.87 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 582.87 UAH
Період уточнення:
22.11.2024 15:48 - 27.11.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим