-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09110000-3 - Тверде паливо (Вугілля кам’яне, напівбрикет торф’яний, брикет вугільний)»
Оголошено тендер
916 573.00
UAH
Номер:
809779910d8d4c8e82c99633ce8d085e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-22-016863-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Белзької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133922
-
Адреса:
80062, Україна, Львівська область, Белз, вул. Домініканська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Белзької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133922
-
Адреса:
80062, Україна, Львівська область, Белз, вул. Домініканська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
916 573.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09110000-3 - Тверде паливо (Вугілля кам’яне, напівбрикет торф’яний, брикет вугільний)»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
22.11.2024 15:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума916 573.00 UAH