• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

«Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09110000-3 - Тверде паливо (Вугілля кам’яне, напівбрикет торф’яний, брикет вугільний)»

Завершена

916 573.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 582.87 UAH
Номер: 409ac49c6caa4321ab5ece844f52f7b8
Внутрішній номер закупівлі: 23367916
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-22-014119-a   
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Белзької міської ради Львівської області
Контактна особа: Марія Муха 380976401122 mariia_mukha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 916 573.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.11.2024 15:48 - 27.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 22.11.2024 15:48 - 30.11.2024 16:00
Аукціон: 02.12.2024 14:21 - 02.12.2024 14:44
Період кваліфікації: 02.12.2024 14:44 - 06.12.2024 08:26
Період завантаження договору: 12.12.2024 00:00 - 22.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴916 573.00 «Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09110000-3 - Тверде паливо (Вугілля кам’яне, напівбрикет торф’яний, брикет вугільний)»