-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підключення дизельного генератора у приміщенні патологоанатомічного відділення Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»
Тендер Prozorro UA-2024-11-18-015670-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Період уточнення:
18.11.2024 17:51 - 23.11.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим