-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підключення дизельного генератора у приміщенні патологоанатомічного відділення Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»
Оголошено тендер
350 000.00
UAH
Номер:
e8e1658c633241d4b5ff265a07e99a88
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-18-020163-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підключення дизельного генератора у приміщенні патологоанатомічного відділення Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.11.2024 17:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума350 000.00 UAH