-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підключення дизельного генератора у приміщенні патологоанатомічного відділення Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»
Тендер Prozorro UA-2024-11-18-015670-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
0259f22479e144fe90846b5137b1b1da
Внутрішній номер закупівлі:
23297476
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-18-015670-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Плєшаков Павло 380322368312 tender.lokl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.11.2024 17:51 - 23.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2024 17:51 - 26.11.2024 01:00
Період кваліфікації:
26.11.2024 01:00 - 27.11.2024 12:59
Період завантаження договору:
03.12.2024 00:00 - 13.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Підключення дизельного генератора у приміщенні патологоанатомічного відділення Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»