-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв), послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв), послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки (код ДК 021:2015 50310000-1 — Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
Тендер Prozorro UA-2024-11-18-014123-a
Торги не відбулися
50 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 250.00 UAH
Період уточнення:
18.11.2024 16:26 - 23.11.2024 00:00
Відповідь надана
Щодо дискримінаційної вимоги
Номер:
97226f9605fb463ab2f2dfd1320567bb
Дата опублікування:
19.11.2024 21:40
Опис:
Шановний Замовнику!
Просимо Вас прибрати дискримінаційну вимогу, яка порушуює принципи добросовісної конкуренції, а саме : " Наявність власного сервісного центра Учасника у місті Суми". Дана вимога суттєво звужує коло потенційних учасників, які мають можливість приймати участь та здатні забезпечити вчасне та якісне надання послуг, що є предметом закупівлі.
Згідно з Законом України "Про Публічні закупівлі" Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників.
Або просимо надати посилання на норму законодавства україни де дозволене висування таких вимог?
Відповідь:
Шановний учаснику! Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону України, «Про публічні закупівлі», тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Вимога про наявність сервісного центу в місті Суми була висунута Замовником для забезпечення безперебійної роботи Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області. Одним із важливих аспектів безперебійної роботи Управління є своєчасна заправка та регенерація картриджів та поточний ремонт оргтехніки.
Оскільки Замовник є органом державної влади, що знаходиться на території можливих бойових дій, послуги, які намагається придбати Замовник повинні бути виконані вчасно. Логістичні проблеми у зв'язку з військовими діями та ситуацією на дорогах можуть призвести до затримки у доставленні картриджів та оргтехніки з інших міст України в місцезнаходження Управління (м.Суми).
Дата відповіді:
22.11.2024 15:17