• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв), послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв), послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки (код ДК 021:2015 50310000-1 — Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)

Оголошено тендер

50 000.00 UAH
Номер: 09c36fef9879428a82e002979fd5a693
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-18-017067-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Замовник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Очікувана вартість: 50 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв), послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв), послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки (код ДК 021:2015 50310000-1 — Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 18.11.2024 15:55

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з заправки картриджів
Код ДК 021:2015: 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв
Кількість 108 послуга
Період постачання (не задано)
Послуги з регенерації картриджів
Код ДК 021:2015: 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв
Кількість 60 послуга
Період постачання (не задано)
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 20 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума50 000.00 UAH