-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв), послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв), послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки (код ДК 021:2015 50310000-1 — Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
Тендер Prozorro UA-2024-11-18-014123-a
Торги не відбулися
50 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 250.00 UAH
Номер:
6e46cf71b33d44ba9a348c29b6229061
Внутрішній номер закупівлі:
23295150
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-18-014123-a
Замовник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Віталія МЕЗИНКО +380963137938 vita.mezynko0406@gmail.com https://khrk.dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.11.2024 16:26 - 23.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2024 16:26 - 26.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴50 000.00 Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв), послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв), послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки (код ДК 021:2015 50310000-1 — Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)