-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (зварювальні матеріали)
Тендер Prozorro UA-2024-11-15-013305-a
Завершена
464 099.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 640.99 UAH
мін. крок: 1% або 4 640.99 UAH
Період уточнення:
15.11.2024 15:40 - 29.11.2024 00:00
Відповідь надана
Технічна специфікація
Номер:
004c022f67a94ca484680d724f64bc1b
Дата опублікування:
18.11.2024 12:53
Опис:
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, згідно вимог Додаток 1 до тендерної документації, що надається при поданні пропозиції : Копія сертифікату якості та/або іншого еквівалентного документу виробника, надається на Товар, що постачається або постачав Учасник раніше і містить крім іншого, а саме : гарантійний термін зберігання.
Запитання : Можемо ми, як Учасник торгів, при поданні пропозиції завантажити окремим листом інформацію стосовно гарантійного терміну зберігання товарів?
Відповідь:
Добрий день. Дякуємо за запитання. Для надання учасникам такої можливості у тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни.
Дата відповіді:
20.11.2024 11:59