-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (зварювальні матеріали)
Тендер Prozorro UA-2024-11-15-013305-a
Завершена
464 099.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 640.99 UAH
мін. крок: 1% або 4 640.99 UAH
Номер:
9c3073fec0864dcfbb70d718fdb44355
Внутрішній номер закупівлі:
23276300
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-15-013305-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Близнюк +380442069648 t.blyzniuk@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
464 099.10 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.11.2024 15:40 - 29.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2024 15:40 - 02.12.2024 16:00
Аукціон:
03.12.2024 12:20 - 03.12.2024 12:43
Період кваліфікації:
03.12.2024 12:43 - 11.12.2024 11:09
Період завантаження договору:
17.12.2024 00:00 - 27.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴464 099.10 Зварювальні матеріали