• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Зварювальні матеріали

Оголошено тендер

464 099.10 UAH
Номер: 1c4617afd0834ce7b5f441f87f197e84
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-05-006640-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Очікувана вартість: 464 099.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Зварювальні матеріали
Примітки: Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування: 05.11.2024 11:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума464 099.10 UAH