-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали, назва предмету закупівлі (товару) за номенклатурою 33141323-0 – Голки для біопсії (код НК 024:2023 47540 - Голка для біопсії м'яких тканин одноразового використання, код НК 024:2023 40808 - Маркер локалізації ураження зображення, що імплантується)
Тендер Prozorro UA-2024-11-15-010884-a
Завершена
320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
Період уточнення:
15.11.2024 14:26 - 22.11.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим