-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали, назва предмету закупівлі (товару) за номенклатурою 33141323-0 – Голки для біопсії (код НК 024:2023 47540 - Голка для біопсії м'яких тканин одноразового використання, код НК 024:2023 40808 - Маркер локалізації ураження зображення, що імплантується)
Оголошено тендер
320 000.00
UAH
Номер:
63aca013c8bb423d91335c738a16d085
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-15-012783-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45460659
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Майбороди Платона будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45460659
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Майбороди Платона будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
320 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали, назва предмету закупівлі (товару) за номенклатурою 33141323-0 – Голки для біопсії
(код НК 024:2023 47540 - Голка для біопсії м'яких тканин одноразового використання, код НК 024:2023 40808 - Маркер локалізації ураження зображення, що імплантується)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
НК 024:2023:
47540 Голка для біопсії м'яких тканин одноразового використання
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
15.11.2024 14:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума320 000.00 UAH