• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали, назва предмету закупівлі (товару) за номенклатурою 33141323-0 – Голки для біопсії (код НК 024:2023 47540 - Голка для біопсії м'яких тканин одноразового використання, код НК 024:2023 40808 - Маркер локалізації ураження зображення, що імплантується)

Завершена

320 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
Номер: f03f6ec172064ec8aa0bcfa323542bcf
Внутрішній номер закупівлі: 23273756
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-15-010884-a   
Замовник: Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України»
Контактна особа: Людмила Підопригора +380687175478 pidoprygora.lyudmila@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 320 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.11.2024 14:26 - 22.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 15.11.2024 14:26 - 25.11.2024 00:00
Період кваліфікації: 25.11.2024 00:00 - 25.11.2024 11:12
Період завантаження договору: 01.12.2024 00:00 - 11.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴320 000.00 код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали, назва предмету закупівлі (товару) за номенклатурою 33141323-0 – Голки для біопсії (код НК 024:2023 47540 - Голка для біопсії м'яких тканин одноразового використання, код НК 024:2023 40808 - Маркер локалізації ураження зображення, що імплантується)