-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ендоскопічна поліамідна лігатурна петля М5 з аплікатором, Електролігуючий інструмент для лапароскопічної хірургії, Рукоятка у вигляді пістолата для аспірації та іригації, Трубка для аспірації та іригації, Дісcектор по Satinsky, із зігнутими ручками, з кремальєрою, Затискач – дисектор, Затискач атравматичний
Тендер Prozorro UA-2024-11-14-004931-a
Завершена
117 144.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 171.44 UAH
мін. крок: 1% або 1 171.44 UAH
Період уточнення:
14.11.2024 11:18 - 21.11.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим