-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ендоскопічна поліамідна лігатурна петля М5 з аплікатором, Електролігуючий інструмент для лапароскопічної хірургії, Рукоятка у вигляді пістолата для аспірації та іригації, Трубка для аспірації та іригації, Дісcектор по Satinsky, із зігнутими ручками, з кремальєрою, Затискач – дисектор, Затискач атравматичний
Тендер Prozorro UA-2024-11-14-004931-a
Завершена
117 144.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 171.44 UAH
мін. крок: 1% або 1 171.44 UAH
Номер:
725aaaadff7047c48da29fa5bb46bb57
Внутрішній номер закупівлі:
23249723
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-14-004931-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Березівська центральна міська лікарня" Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998650
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, м. Березівка, вул. Лікарняна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Крижановська +380487503296 tkriza@ukr.net https://berezivska.crl.net.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
117 144.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2024 11:18 - 21.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2024 11:18 - 24.11.2024 10:00
Період кваліфікації:
24.11.2024 10:00 - 26.11.2024 09:51
Період завантаження договору:
02.12.2024 00:00 - 12.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴117 144.00 устаткування для операційних блоків