-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ендоскопічна поліамідна лігатурна петля М5 з аплікатором, Електролігуючий інструмент для лапароскопічної хірургії, Рукоятка у вигляді пістолата для аспірації та іригації, Трубка для аспірації та іригації, Дісcектор по Satinsky, із зігнутими ручками, з кремальєрою, Затискач – дисектор, Затискач атравматичний
Оголошено тендер
117 144.00
UAH
Номер:
36842c25301a4d33b7c71649e358f3ff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-14-003802-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Березівська центральна міська лікарня" Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998650
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, м. Березівка, вул. Лікарняна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Березівська центральна міська лікарня" Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998650
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, м. Березівка, вул. Лікарняна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
117 144.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ендоскопічна поліамідна лігатурна петля М5 з аплікатором, Електролігуючий інструмент для лапароскопічної хірургії, Рукоятка у вигляді пістолата для аспірації та іригації, Трубка для аспірації та іригації, Дісcектор по Satinsky, із зігнутими ручками, з кремальєрою, Затискач – дисектор, Затискач атравматичний
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
14.11.2024 10:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ендоскопічна поліамідна лігатурна петля М5 з аплікатором (матеріал петлі - монофіломентна нитка, що не розсмоктується, виготовлена з поліміду, стерильна. товщина нитки м5 (usp 5), довжина нитки - 50 см. матеріал аплікатора - поліпропілен. довжина аплікатора - не більше 38 см. зовнішний діаметр аплікатора - 4 мм. голка – без голки; з нитки, що виходить з дистального кінця аплікатораа, сформована петля, яка затягується при надламуванні проксимального кінця аплікатора призначення - для стискання судин, проток або інших порожнистих органів з фіксацією петлі спеціальним екстракорпоральним вузлом)
×
-
НК 024:2023:
17785 Ендоскопічна петля для лігування
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Електролігуючий інструмент для лапароскопічної хірургії (Інструмент для різання/лігування Діаметр штока не більше 5мм, довжина не менше 37см Шток має прокручуватись не менше ніж на 340 градусів Бранші мають бути текстуровані, мати керамічні обмежувачі та покриття для зменшення наліпання тканин Можливість ручного або педального керування Сумісний з одноканальним хірургічним генератором для герметизації судин)
×
-
НК 024:2023:
57944 Ендоскопічний електрохірургічний наконечник/електрод біполярний одноразового використання
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Рукоятка у вигляді пістолата для аспірації та іригації (з двоходовим клапаном з 2-ма універсальними роз'ємами для трубок)
×
-
НК 024:2023:
57822 Руків’я до системи для хірургічної аспірації/іригації багаторазового використання
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Трубка для аспірації та іригації (діаметр не більше 5 мм 4 отвори на дистальному наконечнику робоча довжина не більше 340 мм)
×
-
НК 024:2023:
16779 Набір трубок для аспіраційної системи
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Дісcектор по Satinsky, із зігнутими ручками, з кремальєрою (Переносний ручний хірургічний інструмент, розроблений для загарбання, стискання м'яких тканин, маніпуляцій з ними і/або їх стискання Для підведення лігатур під судини, виділення ділянок магістральних судин, для перетискання ділянки порожнистого органу. Багаторазове Довжина 22,0 см, робоча частина 60 мм)
×
-
НК 024:2023:
62468 Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі ножиць багаторазового використання
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Затискач – дисектор (Lahey (Sweet), дисекційний, вигнутий, з повздовною насічкою на робочій частині, 220мм)
×
-
НК 024:2023:
62468 Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі ножиць багаторазового використання
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Затискач атравматичний (Типу «бульдог», загнутий 55°, атравматика по De Bakey, довжина робочої частини 14мм, 50мм)
×
-
НК 024:2023:
62468 Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі ножиць багаторазового використання
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Трубка для аспірації та іригації (діаметр не менше 10мм 4 отвори на дистальному наконечнику робоча довжина не більше 340 мм)
×
-
НК 024:2023:
16779 Набір трубок для аспіраційної системи
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Затискач – дисектор (Mixter, дисекційний, вигнутий, з повздовною насічкою на робочій частині, 250мм)
×
-
НК 024:2023:
62468 Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі ножиць багаторазового використання
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Затискач – дисектор (Overholt, дисекційний, вигнутий, з поперечною насічкою на робочій частині, мод. 0, 215мм)
×
-
НК 024:2023:
62468 Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі ножиць багаторазового використання
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума117 144.00 UAH