• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фарба

Завершена

19 507.92 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 97.54 UAH
Період уточнення: 13.11.2024 12:22 - 18.11.2024 00:00
Відповідь надана

проєкт

Номер: b013a09a3d584f00994857207e4bee79
Дата опублікування: 14.11.2024 15:17
Опис: В Україні діє Постанова КМ України №187 від 03.03.2022 року "Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації" (далі - Постанова). Недотримання мораторію будь-якою із сторін має наслідок: нікчемність договору. Просимо доповнити проєкт договору пунктом: Сторони підтверджують та гарантують, що на них не розповсюджується дія мораторію, визначеного Постановою КМ України №187 від 03.03.2022 року "Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації", а у випадку змін наведених гарантій, зобов'язані невідкладно, але не пізніше 3 днів інформувати письмово іншу сторону про такі зміни, що дає право для розірвання договору іншою стороною в односторонньому порядку без застосування будь-яких санкцій за це.
Відповідь: Добрий день! Дякуємо за запитання. В тендерній документації враховані вимоги Постанови КМ України №187 від 03.03.2022. Також повідомляємо, що відповідно до законодавства відсутня норма, яка зобов’язує наявність у договорі запропонованого Вами пункту. В договорі не повинні міститися усі нормативно – правові акти. Даний договір є типовим в багатьох закупівлях Замовника, які вже виконані і при цьому не виникало в переможців тендерних закупівель жодних претензій з даною редакцією договору.
Дата відповіді: 14.11.2024 16:56
Відповідь надана

Проєкт

Номер: ea0f5173a18e41a196b9690db0176a56
Дата опублікування: 14.11.2024 14:58
Опис: В Україні продовжує діяти довідка ТПП України, яка визначає воєнний стан, введений через військову агресію рф проти України з 24.02.2022 форс-мажором до припинення воєнного стану. Через наведене, пропонуємо деталізувати умови форс-мажору (підтвердити таку можливість при укладанні договору з переможцем) в контексті триваючої військової агресії рф проти України як такі, що визнаються сторонами форс-мажором виключно за умов, що: такі обставини настали після укладання договору, прямо (безпосередньо) впливають на можливість сторони виконувати зобов'язання за договором та підтверджені відповідними доказами.
Відповідь: Добрий день! Дякуємо за запитання. Повідомляємо Вам, що зміни до Договору вноситись не будуть, оскільки проєкт договору є типовий в багатьох закупівлях Замовника, тому коригування не потребує.
Дата відповіді: 14.11.2024 16:56
Відповідь надана

щодо фасування

Номер: 2849c1c407df4c47ad3b9f87054205b7
Дата опублікування: 14.11.2024 14:57
Опис: Шановний Замовнику, вами вказано по позиції №1 Фарба Rolax Акрил Текс фасування 14 кг, натомість для такого фасування у вас значно занижений бюджет закупівлі і це підтверджується тим, що у минулій закупівлі (UA-2024-11-05-015340-a) ніхто не прийняв участі і закупівля не відбулась. Стандартне фасування такої продукції від 12,6 кг. Тож просимо внести зміни у документацію та вказати фасування по позиції №1 "12,6 кг-14 кг" або збільшити бюджет закупівлі мінімум на 10%. Сподіваємось на зважене рішення Замовника.
Відповідь: Доброго дня. Перед початком оголошення відкритих торгів з особливостями було проведено збір цінових пропозицій та аналіз ринкової вартості. Дякуємо за запитання.
Дата відповіді: 14.11.2024 17:34