• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фарба

Оголошено тендер

19 507.92 UAH
Номер: 5e0251f738f7443db36154550df5626b
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-13-005482-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
Замовник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
Очікувана вартість: 19 507.92 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фарба
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 13.11.2024 11:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума19 507.92 UAH