-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарба
Тендер Prozorro UA-2024-11-13-004509-a
Завершена
19 507.92
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 97.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 97.54 UAH
Номер:
bfe854eb08cc476faf45419abf6e4373
Внутрішній номер закупівлі:
23231486
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-13-004509-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. НЕБОЖИНСЬКОГО НАЗАРА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра Вашук +380985019101 alexandraarzdsns@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 507.92 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2024 12:22 - 18.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2024 12:22 - 21.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
21.11.2024 00:00 - 26.11.2024 16:31
Період завантаження договору:
02.12.2024 00:00 - 12.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 507.92 Фарба