• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Нове будівництво системи зовнішнього водопроводу Воскресинцівського ліцею по вулиці Шкільна,2 в селі Воскресинці, Коломийського району (корегування)

Завершена

1 334 502.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 672.51 UAH
Період уточнення: 07.11.2024 16:32 - 19.11.2024 00:00
Відповідь надана

Щодо підтвердження документів

Номер: d5146ba779fd457b8faa2047941dca72
Дата опублікування: 11.11.2024 10:04
Опис: Доброго дня шановний замовнику! Відповідно відомості ресурсів до зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва у пункту 12 «Автогудронатори, місткість 3500 л» кількість 0,03776 маш.год., пункті 25 «Електричні печі для сушіння зварювальних матеріалів з регулюванням температури у межах 80-500 град. С (працює від пересувної електростанції» кількість 0,3456 маш.год. та пункті 42 "Трактори на гусеничному ходу, потужність 59 кВт (80 к.с.) кількість 0,26136 маш.год.,, використання даних будівельних машин і механізмів є дуже коротким для використання в часі. Просимо пояснити чи є обов’язковим надання документів на підтвердження права власності/володіння/користування тощо, відповідним майном.
Відповідь: Доброго дня, шановний Учаснику! До тендерної документації буде внесено зміни
Дата відповіді: 11.11.2024 13:58