• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Нове будівництво системи зовнішнього водопроводу Воскресинцівського ліцею по вулиці Шкільна,2 в селі Воскресинці, Коломийського району (корегування)

Оголошено тендер

1 334 502.00 UAH
Номер: dd69dff4e64d4ac893810b27e939b232
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-07-017001-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БУДІНВЕСТ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БУДІНВЕСТ"
Очікувана вартість: 1 334 502.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нове будівництво системи зовнішнього водопроводу Воскресинцівського ліцею по вулиці Шкільна,2 в селі Воскресинці, Коломийського району (корегування)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 07.11.2024 16:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 334 502.00 UAH