-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво системи зовнішнього водопроводу Воскресинцівського ліцею по вулиці Шкільна,2 в селі Воскресинці, Коломийського району (корегування)
Тендер Prozorro UA-2024-11-07-014279-a
Завершена
1 334 502.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 672.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 672.51 UAH
Номер:
ec01273b61cd4744a349b34e40b334be
Внутрішній номер закупівлі:
23173009
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-07-014279-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БУДІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44098925
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Бандери Степана, буд. 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Кушнір +380976890165 lawyer.tender.ua@ukr.net https://3k1e5.weblium.site/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 334 502.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.11.2024 16:32 - 19.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.11.2024 16:32 - 22.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
22.11.2024 00:00 - 25.11.2024 16:48
Період завантаження договору:
01.12.2024 00:00 - 11.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 334 502.00 Нове будівництво системи зовнішнього водопроводу Воскресинцівського ліцею по вулиці Шкільна,2 в селі Воскресинці, Коломийського району (корегування)