-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50730000-1: Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська, 11)
Тендер Prozorro UA-2024-11-06-008251-a
Завершена
494 928.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 949.28 UAH
мін. крок: 1% або 4 949.28 UAH
Період уточнення:
06.11.2024 13:23 - 11.11.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим