-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50730000-1: Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська, 11)
Оголошено тендер
494 928.00
UAH
Номер:
85b9cd78e36a4c63b727c75a992dbb1e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-06-009942-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32668385
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вулиця Межигірська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32668385
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вулиця Межигірська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
494 928.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
50730000-1: Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська, 11)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Дата опублікування:
06.11.2024 12:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти від господарської діяльності
Сума494 928.00 UAH