-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50730000-1: Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська, 11)
Тендер Prozorro UA-2024-11-06-008251-a
Завершена
494 928.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 949.28 UAH
мін. крок: 1% або 4 949.28 UAH
Номер:
5ab50406865946ce9060f2c99aac32c0
Внутрішній номер закупівлі:
23149479
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-06-008251-a
Замовник:
Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32668385
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вулиця Межигірська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Державне підприємство УзЕМК 380736898963 olhamaiorovawork@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
494 928.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.11.2024 13:23 - 11.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2024 13:23 - 14.11.2024 00:00
Аукціон:
14.11.2024 11:17 - 14.11.2024 11:46
Період кваліфікації:
14.11.2024 11:46 - 20.11.2024 09:32
Період завантаження договору:
26.11.2024 00:00 - 06.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴494 928.00 Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська, 11