• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з інструментального та інженерно-геологічного дослідження об'єкту за адресою: м. Київ

Вимоги до предмета закупівлі зазначено в складі тендерної документації

Завершена

250 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Період уточнення: 05.11.2024 12:05 - 10.11.2024 00:00
Відповідь надана

Проєкт договору

Номер: 5c3729a1c5c94eb8b9beaae10b159c75
Дата опублікування: 06.11.2024 12:25
Опис: Доброго дня ! Просимо внести зміни в проєкт договору, а саме в приамбулі вказано замовник - Служба безпеки України,
Відповідь: Доброго дня, Шановний Учаснику! За результатами розгляду Вашого питання Замовником будуть прийняті відповідні рішення і у встановленому порядку оприлюднені в електронній системі закупівель.
Дата відповіді: 06.11.2024 17:23
Відповідь надана

аналогічні

Номер: 7d38faf143144f8b926485f6396f69a7
Дата опублікування: 05.11.2024 23:54
Опис: "На підтвердження відповідності учасник надає копію (копії) аналогічного виконаного договору на закупівлю послуг з технічного огляду та випробовувань, код ДК 021:2015 - 71630000-3 (Послуги з інструментального та інженерно-геологічного дослідждення об’єкту за адресою: м. Київ)" До чого тут "м.Київ" у вимогах до аналогічного договору?
Відповідь: Згідно статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник вимагає наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). Конкретна назва даної закупівлі, а саме: “Послуги з інструментального та інженерно-геологічного дослідження об'єкту за адресою: м. Київ”, містить посилання на “м. Київ” лише для орієнтиру учасників процедури, стосовно регіону надання послуг, та не має відношення до досвіду виконання аналогічних договорів. Відповідно, Учасник може надати копію (копії) аналогічного виконаного договору (договорів), за даним кодом ДК (71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань), незалежно від регіону надання вищезазначених послуг.
Дата відповіді: 06.11.2024 12:57