-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з інструментального та інженерно-геологічного дослідження об'єкту за адресою: м. Київ
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
5f36cdec92b04b239159577b2ea79b90
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-01-002422-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПОБУТОВОГО ТА КУЛЬТУРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33551192
-
Адреса:
01034, Україна, м. Київ, вул. Іринінська, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПОБУТОВОГО ТА КУЛЬТУРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33551192
-
Контактна особа:
Лузанчук Олександр Васильович 0672981390 winter_is-coming@ukr.net
-
Адреса:
01034, Україна, м. Київ, М.КИЇВ, вул. Іринінська, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з інструментального та інженерно-геологічного дослідження об'єкту за адресою: м. Київ
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.11.2024 09:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума250 000.00 UAH