-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з інструментального та інженерно-геологічного дослідження об'єкту за адресою: м. Київ
Тендер Prozorro UA-2024-11-05-005997-a
Вимоги до предмета закупівлі зазначено в складі тендерної документації
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Номер:
bb720efcc70545da8d150289574b8198
Внутрішній номер закупівлі:
23131206
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-05-005997-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПОБУТОВОГО ТА КУЛЬТУРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33551192
-
Адреса:
01034, Україна, м. Київ, вул. Іринінська, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лузанчук Олександр Васильович +380672981390 winter_is-coming@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.11.2024 12:05 - 10.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.11.2024 12:05 - 13.11.2024 10:00
Період кваліфікації:
13.11.2024 10:00 - 13.11.2024 17:34
Період завантаження договору:
19.11.2024 00:00 - 29.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Послуги з інструментального та інженерно-геологічного дослідження об'єкту за адресою: м. Київ