-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров'я різні (85145000-7 Послуги медичних лабораторій). Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками) послуга-дослідження Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками) послуга-дослідження Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми послуга-процедура Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест-систем та медичних виробів до них) послуга-дослідження Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів послуга-процедура
Тендер Prozorro UA-2024-11-04-014560-a
Торги не відбулися
148 540.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1.5% або 2 228.10 UAH
мін. крок: 1.5% або 2 228.10 UAH
Період уточнення:
04.11.2024 18:04 - 09.11.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим