• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров'я різні (85145000-7 Послуги медичних лабораторій). Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками) послуга-дослідження Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками) послуга-дослідження Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми послуга-процедура Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест-систем та медичних виробів до них) послуга-дослідження Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів послуга-процедура

Торги не відбулися

148 540.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1.5% або 2 228.10 UAH
Номер: eefce237696c4f1b89b9e31436d9c92a
Внутрішній номер закупівлі: 23124115
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-04-014560-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №3"
Контактна особа: Світлана Жаркова +380637190729 roddom3_jurist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 148 540.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.11.2024 18:04 - 09.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 04.11.2024 18:04 - 12.11.2024 17:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴148 540.00 ДК 021:2015:85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров'я різні (85145000-7 Послуги медичних лабораторій). Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками) послуга-дослідження Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками) послуга-дослідження Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми послуга-процедура Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест-систем та медичних виробів до них) послуга-дослідження Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів послуга-процедура