• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015:85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров'я різні (85145000-7 Послуги медичних лабораторій). Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками) послуга-дослідження Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками) послуга-дослідження Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми послуга-процедура Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест-систем та медичних виробів до них) послуга-дослідження Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів послуга-процедура

Оголошено тендер

148 540.00 UAH
Номер: 8f1420bb174e410ba29d97b120611019
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-04-018181-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №3"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №3"
Очікувана вартість: 148 540.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015:85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров'я різні (85145000-7 Послуги медичних лабораторій). Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками) послуга-дослідження Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками) послуга-дослідження Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми послуга-процедура Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест-систем та медичних виробів до них) послуга-дослідження Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів послуга-процедура
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.11.2024 17:33

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками) послуга-дослідження
Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Кількість 2100 послуга
Період постачання (не задано)
Виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками) послуга-дослідження
Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Кількість 20 послуга
Період постачання (не задано)
Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми послуга-процедура
Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Кількість 2120 послуга
Період постачання (не задано)
Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест-систем та медичних виробів до них) послуга-дослідження
Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Кількість 20 послуга
Період постачання (не задано)
Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів послуга-процедура
Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Кількість 2140 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума148 540.00 UAH