-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Черевики робочі захисні» Код національного класифікатора «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015 : 18830000-6 «Захисне взуття»
Тендер Prozorro UA-2024-11-04-008338-a
Завершена
114 610.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 573.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 573.05 UAH
Період уточнення:
04.11.2024 14:12 - 09.11.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим