-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Черевики робочі захисні» Код національного класифікатора «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015 : 18830000-6 «Захисне взуття»
Оголошено тендер
114 610.00
UAH
Номер:
581d4c3e811946459168ad1d79eca78f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-04-010390-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ВАРАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40800812
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, місто Вараш, ВУЛИЦЯ КОМУНАЛЬНА, будинок 2, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ВАРАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40800812
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, місто Вараш, ВУЛИЦЯ КОМУНАЛЬНА, будинок 2, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
114 610.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Черевики робочі захисні» Код національного класифікатора «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015 : 18830000-6 «Захисне взуття»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
18830000-6 Захисне взуття
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.11.2024 14:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Черевики робочі захисні ,36 розмір
Кількість
5 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики робочі захисні ,37 розмір
Кількість
11 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики робочі захисні ,38 розмір
Кількість
17 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики робочі захисні ,39 розмір
Кількість
19 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики робочі захисні ,40 розмір
Кількість
19 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики робочі захисні ,41 розмір
Кількість
17 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики робочі захисні, 42 розмір
Кількість
20 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики робочі захисні ,43 розмір
Кількість
19 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики робочі захисні ,44 розмір
Кількість
10 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики робочі захисні ,45 розмір
Кількість
9 пара
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума114 610.00 UAH