-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Черевики робочі захисні» Код національного класифікатора «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015 : 18830000-6 «Захисне взуття»
Тендер Prozorro UA-2024-11-04-008338-a
Завершена
114 610.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 573.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 573.05 UAH
Номер:
83c2970c5dba4014beb767f58450b26c
Внутрішній номер закупівлі:
23118001
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-04-008338-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ВАРАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40800812
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, місто Вараш, ВУЛИЦЯ КОМУНАЛЬНА, будинок 2, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Романюк +380681265126 zakupkik@ukr.net https://varash-rada.gov.ua/ekonomika/derzhavni-zakupivli/215-orhanizatory-zakupivel/kp-blahoustrii
Класифікатор ДК 021:2015:
18830000-6 Захисне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
114 610.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.11.2024 14:12 - 09.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2024 14:12 - 12.11.2024 00:00
Аукціон:
12.11.2024 15:11 - 12.11.2024 15:40
Період кваліфікації:
12.11.2024 15:40 - 13.11.2024 10:36
Період завантаження договору:
19.11.2024 00:00 - 29.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴114 610.00 «Черевики робочі захисні» Код національного класифікатора «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015 : 18830000-6 «Захисне взуття»