-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту санвузлів будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2024-10-24-013554-a
Завершена
263 932.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 319.66 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 319.66 UAH
Період уточнення:
24.10.2024 16:07 - 29.10.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим