• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту санвузлів будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)

Оголошено тендер

263 932.80 UAH
Номер: bfbc480735e1480b8467f4325e63f15d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-24-014556-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
Замовник: Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
Очікувана вартість: 263 932.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту санвузлів будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 24.10.2024 15:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума263 932.80 UAH