• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту санвузлів будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)

Завершена

263 932.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 319.66 UAH
Номер: f25104abde7047f7b68f04a34fe10daf
Внутрішній номер закупівлі: 23015755
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-24-013554-a   
Замовник: Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
Контактна особа: Наталя Шайтанова +380612788136 natalya.shaytanova@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 263 932.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.10.2024 16:07 - 29.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 24.10.2024 16:07 - 01.11.2024 13:00
Період кваліфікації: 01.11.2024 13:00 - 01.11.2024 15:18
Період завантаження договору: 07.11.2024 00:00 - 17.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴263 932.80 Послуги з поточного ремонту санвузлів будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)