• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Продукти харчування - Цукерки вагові в ящиках

Завершена

170 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 700.00 UAH
Період уточнення: 23.10.2024 16:18 - 28.10.2024 00:00
Відповідь надана

Кількість

Номер: d64cf92bff7c43758409cb71ba034768
Дата опублікування: 24.10.2024 17:05
Опис: Укажіть будь ласка у штуках штучний товар, батончик і вафлі Артек. Якщо ділити на кілограми, то не виходе чітка кількість, а саме 15 кг. Переглятьте ТД, та внесіть зміни.
Відповідь: Якщо відокремлювати штучний товар.. треба окремо закупляти. Можете дати 211 шт.. це 14.981кг, або 212 шт 15.052 кг..а десь зменшити чи збільшити. Так само з батончиком шоколадно-молочним.
Дата відповіді: 24.10.2024 17:21
Відповідь надана

Цукерки

Номер: e778c606e6bd4f1daa87f487c7271b54
Дата опублікування: 24.10.2024 16:24
Опис: Доброго дня. Шановний Замовнику, в Додатку 3 до ТД вказані : "Цукерки "Конафетто"або еквівалент", дані цукерки Виробником зняті з виробництва та не мають аналогів (еквівалентів) за своїми технічними характеристиками. Аналогічна ситуація з цукеркою INTENTO курага-бренді. Прохання внести зміни в ТД.
Відповідь: Допускається 82,5 кг (15%) заміни цукерок на аналог
Дата відповіді: 24.10.2024 17:22