-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукти харчування - Цукерки вагові в ящиках
Тендер Prozorro UA-2024-10-23-014124-a
Завершена
170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 700.00 UAH
Номер:
da3ef9b7223d4d08978b23c766c85c22
Внутрішній номер закупівлі:
22998598
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-23-014124-a
Замовник:
Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41250470
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, пр.Соборності, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Глинюк Катерина Володимирівна +380332716772 lmscccdm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.10.2024 16:18 - 28.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.10.2024 16:18 - 31.10.2024 09:00
Аукціон:
01.11.2024 15:44 - 01.11.2024 16:07
Період кваліфікації:
01.11.2024 16:07 - 11.11.2024 10:23
Період завантаження договору:
17.11.2024 00:00 - 27.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 000.00 Продукти харчування - Цукерки вагові в ящиках