-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти харчування - Цукерки вагові в ящиках
Оголошено тендер
170 000.00
UAH
Номер:
6e303778b27449e3b864afec3af1646a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-23-016335-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41250470
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, пр.Соборності, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41250470
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, пр.Соборності, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукти харчування - Цукерки вагові в ящиках
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
23.10.2024 15:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Продукти харчування - Цукерки вагові в ящиках
Кількість
550 кілограм
Період постачання
до 18.11.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПродукти харчування - Цукерки вагові в ящиках
Сума170 000.00 UAH