-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт території спортивного ігрового майданчика Дубровицького ліцею по вул.Макарівській,11 в м. Дубровиця Рівненської області для створення безпечних умов освітнього процесу
Тендер Prozorro UA-2024-10-18-005795-a
Завершена
640 291.90
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 201.46 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 201.46 UAH
Період уточнення:
18.10.2024 11:57 - 23.10.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим