-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт території спортивного ігрового майданчика Дубровицького ліцею по вул.Макарівській,11 в м. Дубровиця Рівненської області для створення безпечних умов освітнього процесу
Тендер Prozorro UA-2024-10-18-005795-a
Завершена
640 291.90
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 201.46 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 201.46 UAH
Номер:
c0f2f817fac447b88a82f4a360f8b113
Внутрішній номер закупівлі:
22941626
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-18-005795-a
Замовник:
ДУБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37225752
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Макарівська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Лінкевич +380671187033 dliceum.com.ua@ukr.net http://www.dliceum.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
640 291.90 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.10.2024 11:57 - 23.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2024 11:57 - 26.10.2024 11:35
Період кваліфікації:
26.10.2024 11:35 - 28.10.2024 15:55
Період завантаження договору:
03.11.2024 00:00 - 13.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴640 291.90 «Поточний ремонт території спортивного ігрового майданчика Дубровицького ліцею по вул.Макарівській,11 в м. Дубровиця Рівненської області для створення безпечних умов освітнього процесу»