-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт території спортивного ігрового майданчика Дубровицького ліцею по вул.Макарівській,11 в м. Дубровиця Рівненської області для створення безпечних умов освітнього процесу
Оголошено тендер
640 291.90
UAH
Номер:
48ae646d811841b39e6a27ab3a32e581
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-18-006178-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДУБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37225752
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Макарівська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДУБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37225752
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Макарівська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
640 291.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт території спортивного ігрового майданчика Дубровицького ліцею по вул.Макарівській,11 в м. Дубровиця Рівненської області для створення безпечних умов освітнього процесу
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45400000-1 Завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.10.2024 11:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума640 291.90 UAH