-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Стропи текстильні
Тендер Prozorro UA-2024-10-18-004272-a
Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки за кодом CPV за ДК 021:2015 39540000-9 (Стропи текстильні)
Завершена
73 120.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 731.20 UAH
мін. крок: 1% або 731.20 UAH
Період уточнення:
18.10.2024 11:15 - 24.10.2024 00:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
3dfbd73f9c4545c98b380e80712568b1
Дата опублікування:
21.10.2024 16:34
Опис:
Доброго дня.Чи є обов'язковим надання позитивного листа-відгуку на підтвердження кваліфікаційним критеріям ? чи можливо замість відгуку надати скан-копію видаткової накладної ?
Відповідь:
Добрий день!Для документального підтвердження досвіду виконання аналогічних за предметом закупівлі договорів необхідно надати
Довідку у довільній формі, що містить інформацію про наявність документального підтвердження досвіду виконання аналогічних за предметом закупівлі договорів (не менше одного), та копію позитивного листа-відгуку (не менше одного) щодо вказаного в довідці договору.
Дата відповіді:
22.10.2024 08:42