• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стропи текстильні

Оголошено тендер

87 744.00 UAH
Номер: b5504b17b34944f3bd2ef4f4999b745b
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-18-002935-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
Замовник: Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
Очікувана вартість: 87 744.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стропи текстильні
Примітки: Закупівля з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Дата опублікування: 18.10.2024 10:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума87 744.00 UAH