• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Стропи текстильні

Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки за кодом CPV за ДК 021:2015 39540000-9 (Стропи текстильні)

Завершена

73 120.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 731.20 UAH
Номер: 1dd3573cba2942f3873609410c3f7e53
Внутрішній номер закупівлі: 22940206
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-18-004272-a   
Замовник: Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
Контактна особа: Желязкова Олександра Борисівна 380671783024 rmtp_dog@ukr.net http://www.portreni.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 73 120.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.10.2024 11:15 - 24.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 18.10.2024 11:15 - 27.10.2024 18:00
Аукціон: 28.10.2024 15:08 - 28.10.2024 15:37
Період кваліфікації: 28.10.2024 15:37 - 30.10.2024 09:18
Період завантаження договору: 05.11.2024 00:00 - 15.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴73 120.00 Стропи текстильні